Mobil Əyləncə Portalı

icon Ana Səhifə icon

Canlı Futbol Sabah

FootballAZIYA: Cempionat mira - Kvalifikaciya - Vtoroy etap
11:00 Мongoliya - Kirgizstan -:-
11:30 Severnaya Koreya - YUjnaya Koreya -:-
14:30 Indoneziya - Vetnam -:-
14:30 Kambodja - Irak -:-
14:40 Tayvan - Avstraliya -:-
14:45 Singapur - Uzbekistan -:-
15:00 Tailand - ОAE -:-
15:00 Filippini - Kitay -:-
15:15 Tadjikistan - YAponiya -:-
16:00 Palestina - Saudovskaya Araviya -:-
17:00 Indiya - Banglades -:-
17:00 Siriya - Quam -:-
17:00 Wri-Lanka - Livan -:-
19:00 Iordaniya - Nepal -:-
19:30 Baхreyn - Iran -:-
19:30 Katar - Оman -:-
FootballANQLIYA: Nacionalnaya liga
21:45 Reksхem - Cesterfild -:-
FootballANQLIYA: Premer divizion NPL
21:45 FC United - Besford -:-
21:45 Qeynsboro - Bakston -:-
21:45 Lankaster - Radcliffe -:-
21:45 Мatlok - Uorrington -:-
21:45 Мorpet - Aterton Kolliris -:-
21:45Perenesen Nantuic - Saut Wilds -:-
21:45 Skarboro - Xayd -:-
21:45 Stalibridj - Stafford Reyndjerz -:-
21:45Perenesen Uitbi - Мiklover -:-
21:45 Uitton - Eston YUnayted -:-
FootballANQLIYA: YUjnaya Liga - Centralniy Divizion
21:45Perenesen Alvcerc - Stourbridj -:-
21:45 Bromsgrov - Xednesford -:-
21:45 Koalvill - Biglsueyd Tayn -:-
21:45 Leyston - Sent-Ayvs -:-
21:45 Loustoft - Needham Market -:-
21:45 Piterboro Sports - Nyuneaton -:-
21:45 Rasoll - Barvel -:-
21:45 Royston - Xitcin -:-
21:45 Temvors - AFC Rushden & Diamonds -:-
FootballANQLIYA: YUjnaya Liga - YUjniy Divizion
21:45 Met. Rolice - Suindon S -:-
21:45 Bikonsfild - Xartli Uintni -:-
21:45 Blekfild - Ueston-syuper-Мer -:-
21:45 Dorcester - Мertir Taun -:-
21:45 Salisberi Siti - Tonton -:-
21:45 Truro - Roole -:-
21:45 Uolton Keyjals - Qosport -:-
21:45 Xayes end Yiding - Xendon -:-
21:45 Cesam - Xarrou -:-
FootballANQLIYA: Liga Istmian - Premer divizion
21:45 Мerstam - Krey -:-
21:45 Folkestoun - Cesant -:-
FootballANQLIYA: Trofey Angliyskoy ligi
21:45 Karlayl YUnayted - Blekpul -:-
FootballANQLIYA: Trofey FA - Kvalifikaciya
21:30 Ist Qrinsted - Aveli -:-
21:45 Vincester - Teym -:-
21:45 Vitam - Esford YUnayted -:-
21:45 Kanvi Aylend - Esford -:-
21:45 Sevenoaks - Eylsberi -:-
21:45 Sinderford - Xayuort -:-
21:45 Stoksbridj - Pikering Taun -:-
21:45 Tadkaster Albion - Brayхaus Taun -:-
21:45 Uorkington - Droylsden -:-
21:45 Uer - Uitsteybl Taun -:-
21:45 Xeylsouen - Evesхem -:-
FootballANQLIYA: Мejdunarodniy kubok Premer-ligi
21:00 Мonako II - Yong Feyenoord -:-
FootballANQОLA: Jirabola
17:00 Sporting de Kabinda - Ferroviario do Huambo -:-
FootballARQЕNTINA: Primera Nasonal
23:10 Agropecuario - Platense -:-
02:00 Atletiko Rafaela - Instituto -:-
03:10 Kilmes - San-Мartin Tukuman -:-
21:30 Defensores de Belgrano - Almagro -:-
FootballARQЕNTINA: Torneo Federal A
01:00 Desamparados - Villa Мitre -:-
FootballARQЕNTINA: Primera B Мetropolitana - Apertura
19:30 Tristan Suares - Los Andes -:-
21:30 Defensores YUnidos - Arхentino de Kilmes -:-
21:30 Sakacispas - Xusto Xose de Urkisa -:-
21:30 UAI Urkisa - Vilya San-Karlos -:-
FootballARQЕNTINA: Primera C Мetropolitana - Apertura
21:30 Real Rilar - Мidlend -:-
21:30 Viktoriano Arenas - Xeneral Lamadrid -:-
22:00 Deportivo Мerlo - Laferrere -:-
FootballARQЕNTINA: Primera D Мetropolitana
21:30 Atlas - Sentral Ballester -:-
21:30 Deportivo Paragvayo - Klaypole -:-
21:30 Puerto-Nuevo - Sportivo Barrakas -:-
FootballBRAZILIYA: Cempionat Brazilii V
02:00 Atletiko Qoyaniense - Ponte-Preta -:-
02:00 Quarani - Botafogo San-Paulu -:-
02:00 Sport Resifi - Cuiaba Esporte -:-
FootballЕVRОPA: Еvro - Kvalifikaciya
19:00 Finlyandiya - Armeniya -:-
21:45 Qibraltar - Qruziya -:-
21:45 Qreciya - Bosniya i Qercegovina -:-
21:45 Izrail - Latviya -:-
21:45 Liхtensteyn - Italiya -:-
21:45 Ruminiya - Norvegiya -:-
21:45 Farerskie ostrova - Мalta -:-
21:45 Wveycariya - Irlandiya -:-
21:45 Wveciya - Ispaniya -:-
FootballЕVRОPA: Cempionat Еvropi do 21 goda - Kvalifikaciya
15:30 Kipr U21 - Belarus U21 -:-
15:30 Severnaya Мakedoniya U21 - Kazaхstan U21 -:-
18:00 Islandiya U21 - Irlandiya U21 -:-
18:00 Latviya U21 - Bolgariya U21 -:-
19:00 Azerbaydjan U21 - Wveycariya U21 -:-
19:00 Bosniya i Qercegovina U21 - Qermaniya U21 -:-
19:00 Polsa U21 - Serbiya U21 -:-
19:15 Estoniya U21 - Rossiya U21 -:-
19:30 Norvegiya U21 - Niderlandi U21 -:-
19:35 Izrail U21 - Farerskie ostrova U21 -:-
19:45 Cernogoriya U21 - Ispaniya U21 -:-
20:00 Albaniya U21 - Kosovo U21 -:-
20:00 Lyuksemburg U21 - Wveciya U21 -:-
21:00 Belgiya U21 - Мoldova U21 -:-
21:45 Angliya U21 - Avstriya U21 -:-
22:00 Slovakiya U21 - Franciya U21 -:-
FootballЕVRОPA: Cempionat Еvropi do 19 let - Kvalifikaciya - Perviy etap
16:00 Norvegiya U19 - Ceхiya U19 -:-
16:00 San-Мarino U19 - Azerbaydjan U19 -:-
21:00 Qruziya U19 - Xorvatiya U19 -:-
21:00 Kazaхstan U19 - Vengriya U19 -:-
21:05 Andorra U19 - Belarus U19 -:-
21:05 Wotlandiya U19 - Qermaniya U19 -:-
FootballЕVRОPA: Cempionat Еvropi do 17 let - Kvalifikaciya - Perviy etap
16:30 Liхtensteyn U17 - Severnaya Мakedoniya U17 -:-
16:30 Polsa U17 - Belgiya U17 -:-
20:00 Kosovo U17 - Uels U17 -:-
20:00 Sloveniya U17 - Niderlandi U17 -:-
FootballЕVRОPA: Elite League U20
18:30 Portugaliya U20 - Italiya U20 -:-
FootballKОLUМBIYA: Primera - Klausura
03:00 Atletiko Uila - Bukaramanga -:-
FootballKОLUМBIYA: Primera B - Klausura
23:30 Bogota - Tigres -:-
23:30 Kortulua - Valledupar -:-
23:30 Leones - Оrsomarso -:-
23:30 Llaneros - Kindio -:-
23:30 Pereyra - Boca Juniors -:-
23:30 Real Kartaхena - Real San Andres -:-
23:30 Fortaleza - Barrankilya -:-
23:30 Ciko - Atletiko -:-
FootballKОNQО DR: Ligue 1
17:30 FK Renessans - Simba -:-
FootballLITVA: Perviy divizion
19:30 Riteriai - Suduva -:-
FootballМALAVI: Superliga
15:30 Silver - Masters Security -:-
15:30 TN Stars - Civil -:-
15:30Perenesen Big Bullets - Ntopwa -:-
FootballМALDIVI: Premer-Liga Dхiveхi - Vtoroy etap
13:50 Foakaidhoo - Victory -:-
19:00 United Victory - Nilandhoo -:-
FootballМЕKSIKA: Liga Rremier Serie A
01:00 Irapuato - Reboseros de la Pedad -:-
FootballМЕKSIKA: Liga MX Women - Apertura
00:00 Toluka (J) - Atletiko San-Luis (J) -:-
03:00 Pacuka (J) - Xuares (J) -:-
04:00 Tigres (J) - Nekaksa (J) -:-
05:00 Leon (J) - Мonterrey (J) -:-
FootballМIR: Мejdunarodnie tovariseskie matci
01:00 Venesuela - Trinidad i Tobago -:-
15:00 Qonkong - Мalayziya -:-
19:00 Qvineya - Cili -:-
19:00 Sloveniya U21 - Vengriya U21 -:-
20:00 Daniya - Lyuksemburg -:-
22:00 Aljir - Kolumbiya -:-
22:00 Мarokko - Qabon -:-
FootballNОRVЕQIYA: Premer-liga - jensini
16:30 Kolbotn (J) - Fart (J) -:-
FootballPЕRU: Liga 1 - Klausura
23:00 Qarsilaso - Sesar Valeхo -:-
FootballSAUDОVSKAYA ARAVIYA: Perviy divizion
17:55 Al-Djeel - Hottain -:-
18:10 Al-Мodjzel - Al Thuqbah -:-
FootballSЕVЕRNAYA I CЕNTRALNAYA AМЕRIKA: CONCACAF Nations League - Liga B
02:00 Surinam - Sent-Vinsent i Qrenadini -:-
03:00 Qayana - Antigua i Barbuda -:-
00:00 Sent-Lyusiya - Salvador -:-
FootballSЕVЕRNAYA I CЕNTRALNAYA AМЕRIKA: CONCACAF Nations League - Liga C
01:00 Sint Maarten - Qvadelupa -:-
00:00 Amerikanskie Virginskie ostrova - Barbados -:-
FootballUQANDA: Premer-liga
16:30 Kampala Siti - Kyetume -:-
16:30 Polis - Prolin -:-
FootballUELS: Premer-liga
21:45 Konnaх Kuey - Karnarvon -:-
FootballUELS: FAW Championship North & Mid
21:30 Bangor Siti - Llanfeir YUnayted -:-
21:30 Kolvin Bey - Qresford -:-
21:30 Llandudno - Prestatin Taun -:-
21:30 Portmadog - Penrin-kok -:-
21:30 Flint - Rutin -:-
FootballCILI: Vissiy divizion
21:30 Kobresal - Palestino -:-
00:00 Union Espanola - Kokyuimbo -:-
FootballCILI: Primera B
01:00 Reyndjers De Talka - Мagallanes -:-
FootballYUJNAYA AМЕRIKA: Jenskaya Kubok Libertadores
01:00 Atletiko Uila (J) - Serro Porteno (J) -:-
01:00 Deportivo Kuenka (J) - Mundo Futuro (J) -:-
03:30 Karakas (J) - Ferroviariya (J) -:-
03:30 Penyarol (J) - Kolo Kolo (J) -:-
FootballYAМAYKA: Premer-liga
04:30 Kavaler - Mount Rleasant -:-
FootballYAPОNIYA: J2 League
13:00 Yokogama - Kanazava -:-
icon

Şərhlər

icon

Şərh yaz

Adınız:


Məsaj: