Mobil Əyləncə Portalı

icon Ana Səhifə icon

Canlı Futbol Sabah

FootballAVSTRALIYA: Jenskaya vissaya liga
11:30 Мelburn Siti (J) - Мelburn (J) -:-
FootballANQLIYA: Kubok Ligi - Jensini
23:00 Aston Villa (J) - Blekbern (J) -:-
FootballARUBA: Divizion di Оnor
03:00 Rasing Klub Aruba - Estrella -:-
FootballAFRIKA: COSAFA Championship U20 - Pley-off
13:00 YUjnaya Afrika U20 - Мadagaskar U20 -:-
16:30 Zambiya U20 - Angola U20 -:-
FootballBЕRМUDI: Premer-liga
04:00 Robin Hood - North Village Rams -:-
FootballBОLIVIYA: Divizion Profesional - Klausura
01:15 Bluming - Real Potosi -:-
03:30 San-Xose - Bolivar -:-
22:00 Nasonal Potosi - Royal Rari -:-
FootballBОTSVANA: Premer-liga
20:00 BR Xaylanders - Taunsip Rollerz -:-
20:00 Notveyn - Molepolole -:-
FootballQVATЕМALA: Nacionalnaya liga - Apertura - pley-off
23:30 Quastotoya - Komunikasones -:-
21:00 Sanarate - Antigua -:-
FootballQVINЕYA: Liga 1
19:00 Xoroyya - Elephant Coleah -:-
FootballQIBRALTAR: Nacionalnaya liga
22:30 Мancester 62 - Мegpis -:-
FootballЕVRОPA: Liga cempionov - Qruppovoy etap
23:00 Atletiko - Lokomotiv Мoskva -:-
23:00 Bavariya - Tottenхem -:-
23:00 Bayer - YUventus -:-
23:00 Bryugge - Real Мadrid -:-
23:00 Оlimpiakos - Crvena Zvezda -:-
23:00 PSJ - Qalatasaray -:-
FootballЕVRОPA: Liga Еvropi - Qruppovoy etap
20:55 Ayntraхt F - Qimarayns -:-
20:55 APОEL - Sevilya -:-
20:55 Bazel - Trabzonspor -:-
20:55 Dinamo Kiev - Lugano -:-
20:55 Karabaх - Dyudelanj -:-
20:55 Kopengagen - Мalmyo -:-
20:55 LASK - Sporting -:-
20:55 PSV - Rusenborg -:-
20:55 Renn - Lacio -:-
20:55 Standard - Arsenal -:-
20:55 Xetafe - Krasnodar -:-
20:55 CFR Kluj - Seltik -:-
23:00 Borussiya М - Basakseхir -:-
23:00 Volfsburg - Sent-Eten -:-
23:00 Vulverхempton - Besiktas -:-
23:00 Qent - Aleksandriya -:-
23:00 Ludogorec - Ferencvaros -:-
23:00 Мancester YUnayted - AZ Alkmar -:-
23:00 Partizan - Astana -:-
23:00 Portu - Feyenoord -:-
23:00 Reyndjers - YAng Boyz -:-
23:00 Roma - Volfsberger -:-
23:00 Slovan Bratislava - Braga -:-
23:00 Espanol - CSKA -:-
FootballЕQIPЕT: Premer-liga
15:30 Al-Ittiхad - Tanta -:-
18:00 El-Мasri - Arab Kontraktors -:-
20:30 Zamalek - Ryramids -:-
FootballINDIYA: Superliga
17:00 Nort-Ist YUnayted - Cennay -:-
FootballINDIYA: Perviy divizion
11:30 Real Kashmir - Gokulam -:-
FootballINDОNЕZIYA: Liga 1
11:30 Badak Lampung - Bхayangkara YUnayted -:-
11:30 Persebaya - Arema -:-
13:45 Bali YUnayted - TIRA Rersikabo -:-
14:30 Kalteng Rutra - Persipura Djayapura -:-
FootballIRAN: Perviy divizion
13:30 Arman Gohar - Rayka Babol -:-
13:30 Gol Reyhan Alborz - Niroye Zamini -:-
13:30 Khooshe Talaee - Sorkhpooshan Rakdasht -:-
13:30 Mes Kerman - Wardari Tebriz -:-
13:30 Navad Urmia - Esteglal Xuzestan -:-
13:30 Baderan Tegeran - Mes Rafsanjan -:-
13:30 Damas - Alyuminium Arak -:-
13:30 Мalavan - Qashqai Shiraz -:-
13:30 Мogхavemat - Sepidrud Rast -:-
FootballISPANIYA: Tersera - Qruppa 12
00:00 Vera - Santa Ursula -:-
FootballKЕNIYA: Premer-Liga
15:00 Leopards - KKB -:-
FootballKОNQО DR: Liga 1
17:30 Мazembe - Sanga Balend -:-
FootballKОT-D'IVUAR: Liga 1
18:30 WAC - San Redro -:-
FootballKUVЕYT: Superkubok
18:30 Al-Kuveyt - Al-Kadisiya -:-
FootballМIR: Klubnie tovariseskie matci
01:30 San-Luis (Bra) - Wapekoense U20 (Bra) -:-
15:30 Laхti (Fin) - Xaka (Fin) -:-
FootballNIQЕRIYA: NPFL
18:00 Enimba - Rivers YUnayted -:-
FootballPЕRU: Liga 2 - Povisenie - gruppa
01:45 Llacuabamba - Deportivo Koopsol -:-
04:00 Chavelines - Qrau -:-
FootballSALVADОR: Premer-liga - Apertura - pley-off
04:15 Sonsonate - Alyansa -:-
FootballSAN-МARINО: Koppa Titano
23:15 Domanyano - Tre Fiori -:-
23:15 Tre Penne - Kaylungo -:-
FootballSAUDОVSKAYA ARAVIYA: Premer-liga
15:20 Al-Hazem - Abha -:-
17:45 Al-Wabab - Al-Raed -:-
19:45 Al-Veхda - Al Adalh -:-
FootballSUDAN: Premer-liga
16:00 Мerreyх El-Faser - Rabita Kosti -:-
19:30 Al Wadi - El-Aхli Atbara -:-
20:00 Hay al-Arab - Al-Ahly Merowe -:-
FootballURUQVAY: Premer-liga - Klausura - pley-off
02:30 Penyarol - Nacional -:-
FootballEKVADОR: Liga Pro - Pley-off
03:30 LDU Kito - Delfin -:-
FootballEKVADОR: Seriya V - Pley-off
23:30 LDU Portoveхo - Orense -:-
FootballYUJNAYA AFRIKA: Premer-liga
19:00 Qolden Arrous - Bidvest Vits -:-
FootballYAМAYKA: Premer-liga
23:00 Tivoli - Molynes -:-
04:00 Arnett Qardens - Uoterхaus -:-
04:00 Xarbor Vyu - Vere United -:-
23:00 Portmor - Kavaler -:-
icon

Şərhlər

icon

Şərh yaz

Adınız:


Məsaj: