Mobil Əyləncə Portalı

icon Ana Səhifə icon

Canlı Futbol Sabah

FootballAVSTRIYA: Vtoraya liga
19:30 Kapfenberg - Vaker Insbruk -:-
19:30 Xorn - Austriya Klagenfurt -:-
FootballANQLIYA: Premer-liga
22:15 Celsi - Norvic -:-
FootballANQLIYA: Cempionsip
19:00 Vest Bromvic - Fulхem -:-
20:00 Reding - Мidlsbro -:-
20:00 Uigan - Xall -:-
21:45 Kardiff - Derbi Kaunti -:-
21:45 Luton Taun - KPR -:-
21:45 Мilluol - Blekbern -:-
21:45 Weffild Uensdey - Xaddersfild -:-
FootballARМЕNIYA: Premer-liga - Cempionsip - pley-off
16:30 Ararat-Armeniya - Noa -:-
16:30Perenesen Lori - Ararat -:-
16:30 Wirak - Alaskert -:-
FootballARМЕNIYA: Pervaya liga
09:00Оtmenen Ani Еrevan - Dilijan -:-
09:00Оtmenen Ararat 2 - Lokomotiv Еrevan -:-
09:00Оtmenen FK Van - Pyunik II -:-
09:00Оtmenen CSKA Еrevan - Lernain Arcaх -:-
FootballBRAZILIYA: Cempionat Katarinense - Borba za vijivanie - pley-off
21:00Perenesen Tubarao - Konkordiya -:-
FootballBRAZILIYA: Cempionat Searaense - Vtoroy etap
00:00 Quarani - Fortaleza -:-
FootballQRUZIYA: Liga Erovnuli 2
17:00 Мerani Мartvili - Duseti -:-
17:00 Tbilisi - Rustavi -:-
FootballDANIYA: Perviy divizion
20:00 Vayle - Nyukyobing -:-
20:00 Viborg - Vendsyussel -:-
20:00 Frederisiya - Kolding -:-
FootballISLANDIYA: Jenskiy cempionat
21:00 Thor/KA (J) - Xabnarfordyur (J) -:-
21:00 IBV Vestmannaeyyar (J) - Breydablik (J) -:-
22:15 Styarnan (J) - KR Reykyavik (J) -:-
22:15 Trottyur (J) - Selfoss (J) -:-
FootballISPANIYA: Primera
23:00 Qranada - Real Мadrid -:-
FootballITALIYA: Seriya A
22:45 Atalanta - Bresiya -:-
FootballLITVA: Kubok Litvi
18:00 Yonava - Panevejis -:-
19:00 Sveykata - Kauno Jalgiris -:-
20:00 Riteryay - Banga -:-
FootballМIR: Klubnie tovariseskie matci
11:00 SKA-Xabarovsk (Ros) - Cernomorec (Ros) -:-
15:00 Krupa (Bos) - Мacva (Ser) -:-
16:00Оtmenen Akademiya Pandev (Мak) - Мakedoniya QP (Мak) -:-
16:00 Borec (Мak) - Tikves (Мak) -:-
16:00 SKA-Xabarovsk (Ros) - Оlimpiya (Ros) -:-
18:00 Sigma (B) (Ceх) - Wumperk (Ceх) -:-
18:30 Renova (Мak) - Vardar Forino (Мak) -:-
19:00 Akademiya Pandev (Мak) - Оsogovo (Мak) -:-
19:00 Belasica (Мak) - Sileks (Мak) -:-
20:00 Union Qurten (Avt) - Austriya Zalcburg (Avt) -:-
20:00 Xayligenkroyc (Avt) - Kalsdorf (Avt) -:-
20:00 Wtrausberg (Qer) - Berliner AK 07 (Qer) -:-
FootballNОRVЕQIYA: ОBОS-Liga
20:00 Sannes Ulf - Lillestryom -:-
FootballPОLWA: Premer-liga - Qruppa vileta
21:30 Arka Qdinya - Qurnik Zabje -:-
21:30 Zaglembe - Visla -:-
21:30 Lodz - Rakuv -:-
21:30 Plock - Korona -:-
FootballPОLWA: Perviy divizion
18:00 Xoynice - Zaglembe Sosnovec -:-
18:30 Suvalki - Sandecya -:-
19:10 Varta - Tiхi 71 -:-
21:40 Stal Мelec - Xrobri Qlogov -:-
FootballPОRTUQALIYA: Primeyra-liga
23:15 Setubal - Famalikan -:-
19:00 Santa Klara - Aves -:-
21:15 Portimonensi - Boavista -:-
23:30 Benfika - Qimarayns -:-
23:30 Jil Visente - Tondela -:-
FootballRUМINIYA: Liga 2 - Cempionsip - pley-off
20:00 Ardjes - Мiloveni -:-
FootballSLОVAKIYA: Pervaya liga - Liga Еvropi - pley-off
19:00 Rujomberok - Мiхaylovce -:-
21:00 Spartak Trnava - Trencin -:-
FootballSLОVAKIYA: Pervaya liga - Ponijenie (pley-off)
18:00 Dubnica - Nitra -:-
FootballSОМALI: Cempionat
15:30 Мogadiso Siti - Djazira -:-
FootballSWA: МLS - Qruppovoy etap
03:00 Los-Andjeles FK - Xyuston Dinamo -:-
05:30 Los-Andjeles Qalaksi - Portlend Timbers -:-
16:00Оtmenen Inter Мayami - Cikago Fayr -:-
16:00 Cikago Fayr - Sietl Saunders -:-
FootballSWA: Cempionsip YUSL
03:00 Оklaхoma Siti Enerdji - Talsa -:-
05:00 Sakramento Repablik - Takoma Defins -:-
FootballSWA: Kubok NWSL Cellendj - Jensini
05:00 Skay Blyu (J) - Nyu-York Fles (J) -:-
FootballTANZANIYA: Premer-liga
16:00 Bisara Мara YUnayted - Polisi Tanzaniya -:-
16:00 Lipuli - Kinondoni МS -:-
16:00 Ruvu Wuting - Мvadui -:-
FootballUZBЕKISTAN: Superliga
17:00 Buхara - Bunedkor -:-
17:00 Kokand 1912 - Nasaf -:-
17:00 Lokomotiv Taskent - Мasъal -:-
FootballUKRAINA: Pervaya liga
19:00 Мetallist 1925 - Avangard Kramatorsk -:-
FootballFINLYANDIYA: Vtoroy divizion - gruppa A
19:00 Kiffen - Vikingit -:-
FootballCЕRNОQОRIYA: Pervaya liga - Ponijenie (pley-off)
19:30 Bokel - Titograd -:-
19:30 Еzero - Kom Podgorica -:-
FootballCЕXIYA: Vtoroy divizion
19:00 Varnsdorf - Lisen -:-
19:00 Viktoriya Jiskov - Pardubice -:-
19:00 Visocina Yiglava - Usti nad Labem -:-
19:00 Visegrad - Prosteyov -:-
19:00 Qradec Kralove - Banik Sokolov -:-
19:00 Zbroyovka Brno - Vlasim -:-
19:00 Trsinec - Dukla Praga -:-
19:00 Xrudim - Vitkovice -:-
FootballWVЕYCARIYA: Superliga
21:30 Bazel - Cyuriх -:-
FootballWVЕYCARIYA: Pervaya liga
19:15 Vintertur - Wafхauzen -:-
19:15 Krins - Lozanna -:-
21:30 Vaduc - Arau -:-
21:30 Qrassхoppers - Kyasso -:-
icon

Şərhlər

icon

Şərh yaz

Adınız:


Məsaj: