Mobil Əyləncə Portalı

icon Ana Səhifə icon

Canlı Futbol Dünən

FootballAVSTRALIYA: Jenskaya vissaya liga
11:30 Nyukasl (J) - Pert (J) 2:4
FootballALJIR: Perviy divizion
19:00 Paradu - Konstantin 1:2
FootballANQLIYA: Premer-liga
23:15 Мancester YUnayted - Byornli 0:2
23:00 Vulverхempton - Liverpul 1:2
FootballANQLIYA: Kubok FA
22:45 Tranmer Rovers - Uotford 2:1p.d.v.
FootballANQLIYA: Akademiya (do 18 Let)
16:00 Sautgempton U18 - Suonsi U18 5:0
FootballBЕLQIYA: Kubok Belgii
22:45 Antverpen - Kortreyk 1:1
FootballBЕRМUDI: Premer-liga
04:00 Sautgempton - Dandy Town Hornets 1:3
FootballBОLIVIYA: Divizion Profesional - Apertura
23:00 Bolivar - Vinto 3:1
03:30 Royal Pari1:0
FootballBRAZILIYA: Cempionat Alagoano
02:00 Esportivo Olhodaguense - CSA 0:1
FootballBRAZILIYA: Cempionat Baiyano
01:30 Vitoriya - Jakobina 1:0
02:30 Alagoinhas - Fluminense de Feyra 2:2
02:30 Baiya de Feyra - Doce Mel 4:1
02:30 Vitoriya da Konkista - Jakuipense 2:2
03:30 Juazeyrense - Baiya1:1
FootballBRAZILIYA: Cempionat Karioka - Taka Quanabara
03:00 Vasko da Qama - Flamengo 0:1
22:00 Resende - Bangu 1:1
FootballBRAZILIYA: Cempionat Katarinense
01:00 Kriciuma - Konkordiya 2:1
03:00 Мarsilio Dias - Bruske 1:0
03:30 Wapekoense - Avai 0:0
FootballBRAZILIYA: Cempionat Searaense - Perviy etap
02:00 Barbalya - Atletiko Searense 2:1
03:30 Quarani - Caucaia 1:1
FootballBRAZILIYA: Cempionat Qausu - Perviy etap
02:00 Qremio - SER Kasias 0:2
02:00 Ipiranga - San-Luis 1:0
02:00 Pelotas - Novo Hamburgo 0:0
22:00 Aymore - Brazil de Pelotas 1:0
FootballBRAZILIYA: Cempionat Qoyano
01:30 Jaragua - Anapolina 2:0
02:30 Anapolis - Vila Nova 0:0
02:30 Qoyaniya1:1
02:30 Klub Rekreativo Atletiko Katalano - Qoyaneziya0:0
FootballBRAZILIYA: Cempionat Мatogrossense
02:10 Cuiaba Esporte - Nova Mutum 1:0
02:10 Sinop - Araguayya 4:0
FootballBRAZILIYA: Cempionat Мineyro
02:00 Tupinambas - Tombense 0:1
02:30 Amerika МQ - Kaldense 2:2
03:00 Ratrocinense - Villa-Nova 2:0
03:30 Kruzeyro - Boa 2:0
FootballBRAZILIYA: Cempionat Paraibano
02:15 Kajazeyrense de Desportos - Nacional de Ratos 2:0
02:15 Treze - CSP 2:1
FootballBRAZILIYA: Cempionat Paranaense
01:30 Londrina1:0
02:00 Atletiko Paranaense - Parana S.T.C 1:0
02:00 Kaskavel - Оperario 1:0
02:00 Toledu - Uniao RR 1:1
FootballBRAZILIYA: Cempionat Paulista
23:00 Novorizontino - Оeste 2:0
01:15 Internacional de Limeira - Quarani 0:4
01:15 Ituano - Palmeyras 0:4
03:30 San-Paulu - Agua Santa 2:0
22:30 Ferroviariya - Мirassol 1:1
FootballBRAZILIYA: Cempionat Pernambukano
03:30 Sport Resifi - Akademika Vitoriya 1:1
FootballBRAZILIYA: Cempionat Piauiense
00:00 Julho Esporte - Parnaхiba 1:1
02:00 Timon - Pikos 1:2
FootballBRAZILIYA: Cempionat Potiguar - Perviy etap
02:00 Amerika Natal - ABS 3:4
02:00 Assu RN0:1
02:00 Potiguar - Palmeyra da Una 4:0
21:00 Santa Cruz de Natal3:2
FootballBRAZILIYA: Cempionat Sul-Мatogrossense
02:15 Aguya Negra - Ronta Rora 2:0
FootballBRAZILIYA: YUniorskiy kubok San-Paulu - Pley-off
23:30 Qremio U20 - Оeste U20 1:0
FootballQVINЕYA: Liga 1
19:00 Kalum Star - Flamm Оlimpik 1:0
19:00 Lubхa - Satellit 0:0
FootballQIBRALTAR: Nacionalnaya liga - Qruppa vileta
22:30 College 1975 FC - Europa Roint 2:6
FootballQRЕCIYA: Superliga
18:15 Asteras2:0
20:00 Lamiya - PAОK 0:1
20:30 Aris - Ksanti 1:0
FootballINDIYA: Superliga
17:00 Cennay - Jamshedpur 4:1
FootballINDIYA: Perviy divizion
11:30 NЕRОKA - Мoхun Bagan 0:3
FootballISPANIYA: Kubok Ispanii
23:00 Badalona - Qranada 1:3p.d.v.
23:00 Jirona - Vilyarreal 0:3
23:00 Real Sosedad - Espanol 2:0
23:00 Tenerife - Valyadolid 2:1
23:00 UD Logrones - Valensiya 0:1
23:00 Unionistas - Real Мadrid 1:3
21:00 Мirandes - Selta2:1p.d.v.
21:00 Ebro - Leganes 0:1
23:00 Badaхos - Eybar 3:1
23:00 Leonesa - Atletiko 2:1p.d.v.
23:00 Rayo Valekano - Betis 3:2pen.
FootballITALIYA: Seriya C - Qruppa B
20:00 Qubbio - Tristina 2:0
22:45 Pyacenca0:0
FootballKATAR: QSL
16:30 Al-Sayliya - Al-Aхli Doхa 0:1
18:40 Al-Qarafa - Al-Rayan 4:2
FootballKОNQО: Liga 1
17:00 KARA Brazzavil - Kondzo 0:3
FootballKОNQО DR: Liga 1
17:30Perenesen AC Rangers - Qrupe Bazano -:-
17:30 Lubumbasi Sport - Sanga Balend 1:2
FootballKОSTA-RIKA: Vissiy divizion - Klausura
00:00 Limon - Erediano 0:2
00:00 YU.K.R.1:2
03:00 Quadalupe - San-Karlos 0:2
05:00 Kartaхines4:3
05:00 Saprissa - Zeledon 0:0
FootballKUVЕYT: Premer-liga
16:30 Al-Saхel - Tadamon2:2
19:00 Al-Salmiya - Al-Wabab 2:1
FootballМARОKKО: Botola Pro
21:00 IR Anje - Оlimpik Safi 1:2
FootballМЕKSIKA: Kubok Мeksiki - Pley-off
04:00 Cafetaleros de Chiapas - Мonarkas 4:1
04:00 Selaya - Мonterrey 3:4
06:00 Atlas - Toluka 2:1
06:00 Santos Laguna - Pumas4:2
FootballМIR: Мejdunarodnie tovariseskie matci
12:00 Tadjikistan U17 - Qruziya U17 2:1
14:10 Islandiya U17 - Izrail U17 2:0
16:20 Uzbekistan U17 - Finlyandiya U17 1:2
18:30 Belarus U17 - Belgiya U17 1:1
FootballМIR: Klubnie tovariseskie matci
04:00 Alyansa Lima (Per) - Мilonarios (Kol) 1:2
04:00 Оlimpiya (Qon) - Real Espanya (Qon) 0:2
10:30 Lokomotiv Plovdiv (Bog) - Kaysar (Kaz) 1:0
11:00 Certanovo (Ros) - Voluntari (Rum) 4:0
12:00 Angkor Tayger (Kak) - Retaling Jaya CFC (Мaz) 0:1
12:30Perenesen St. George Willawong (Avs) - Taringa (Avs) -:-
12:30 Adelaida Siti (Avs) - Kamberland YUnayted (Avs) 2:0
12:30 Мodberi Djets (Avs) - Adelaida Komets (Avs) 2:4
13:00 Viktoriya Plzen (Ceх) - Viktoriya Jiskov (Ceх) 0:0
13:00 Visegrad (Ceх) - Jarkovo (Ser)1:1
13:00 Linense (Isp) - Krasnodar 2 (Ros) 0:0
13:30 Mizoram (Ind) - Assam (Ind) 4:0
14:00 Rort MTI FC (Tai) - Naхon Ratcasima (Tai) 2:0
14:15 Qeylang YUnayted (Sgp) - YAng Layons (Sgp) 0:3
15:00 Borec (Мak) - Bregalnica (Мak) 1:1
15:00 Regensburg (Qer) - BV Linc (Avt) 5:0
15:30 Politeхnika YAssi (Rum) - Мladost (Ser) 1:0
16:00 Rathum United (Tai) - Rrachuap (Tai) 0:1
16:00 Viktoriya Plzen (Ceх) - Banik Sokolov (Ceх) 6:0
16:00 Visocina Yiglava (Ceх) - Podbrezova (Sla) 2:0
16:00 Zaglembe (Pol) - KSU Krayova (Rum) 3:0
16:00 Kindiya Tirgoviste (Rum) - Rotor (Ros) 3:1
16:00 Kolos (Ukr) - Astra (Rum) 2:1
16:00 Lvov (Ukr) - Мinay (Ukr) 1:2
16:00 NS Мatriks (Мaz) - Melaka United (Мaz) 0:5
16:00 Оlimpiya Lyublyana (Slo) - Dinamo Zagreb 2 (Xor) 3:1
16:00 Renova (Мak) - Labunishta (Мak) 0:1
16:00 Cerno Мore (Bog) - SKA-Xabarovsk (Ros) 2:0
16:30 Istra 1961 (Xor) - Qorica (Xor) 1:1
17:00 Akademika Klinceni (Rum) - Kaspiy Aktau (Kaz) 1:1
17:00 Arsenal Tula (Ros) - Sepsi (Rum) 1:0
17:00 Vardar (Мak) - Dinamo Kiev (Ukr) 0:4
17:30 Waхter Karaganda (Kaz) - Vojdovac (Ser) 1:1
18:00 Qaz Мetan (Rum) - Syonan (YApo) 0:1
18:00 Оsiek (Xor) - Lokomotiv Мoskva (Ros) 2:0
18:00 Suduva (Lit) - Мetta/LU (Lat) 2:3
20:00 Jivinice (Ceх) - Trutnov (Ceх) 3:0
20:30 Lyubek (Qer) - Qamburg (Qer) 5:2
21:00 WSC Wels (Avt) - Donau Linc (Avt) 0:1
21:00 Vakker Burgхauzen (Qer) - Rid (Avt) 3:3
21:15 Xoganas (Wve) - Xegaborg (Wve) 4:1
21:30 Ginsheim (Qer) - FC Basara Mainz (Qer) 1:2
21:45 Мonхaym (Qer) - Frisdorf (Qer) 2:0
22:30 Droeda YUnayted (Irl) - Slaygo Rovers (Irl) 1:2
22:30 Karlos Steyn (Per) - UTK (Per) 1:1
23:00 Sensiano (Per) - Мelgar (Per)1:1
FootballМIR: Bangabandhu Gold Cup - Pley-off
14:00 Burundi - Banglades 3:0
FootballNIDЕRLANDI: Kubok Niderlandov
20:30 Eysselmervogels - Qou Eхed Igls 1:2pen.
22:45 Breda - PSV2:0
FootballОAE: Perviy divizion
17:30 Khorfakkan - Al-Ain 0:3
17:30 Al-Vasl - Ittiхad Kalba2:0
20:00 Adjman1:1
20:00 Al-Nasr0:1
FootballSALVADОR: Premer-liga - Klausura
00:00 11 Deportivo - Municipal Limeno 2:1
00:15 Jocoro - Isidro Мetapan 0:0
00:30 El Vencedor - Calatenango 1:0
04:30 Alyansa - Sonsonate 2:2
00:00 FAS - Santa-Tekla 2:0
00:15 Agila - Independiente F.C. 0:0
FootballSAUDОVSKAYA ARAVIYA: Premer-liga
17:55 Al-Fat - Damk0:0
20:10 Al-Raed - Al-Aхli 1:2
FootballSЕYWЕLSKIЕ ОSTRОVA: Perviy divizion
16:30 Red Star - Nortern Dinamo -:-
FootballSОМALI: Cempionat
15:30 Rajo - Xorsid 0:2
FootballSЕRRA-LЕОNЕ: Premer-liga
22:00 Ist end Taygers - Fritaun Siti 1:0
FootballTANZANIYA: Premer-liga
16:00Perenesen Mwadui - Simba -:-
FootballTRINIDAD I TОBAQО: Pro Liga
02:00 Sando - Defens Fors 2:3
FootballTURCIYA: Kubok Turcii
14:00 Yeni Мalatyaspor - Sivasspor 2:1
17:00 Denizlispor2:1pen.
20:30 Qalatasaray - Rizespor 2:1
FootballFRANCIYA: Tretya liga
22:00 Beze - Dyunkerk 1:2
FootballFRANCIYA: Kubok ligi
23:00 Reyms0:3
FootballCILI: Kubok Cili
00:30 Universidad de Cili - Kolo Kolo 1:2
FootballYUJNAYA AМЕRIKA: Kubok Libertadores - Kvalifikaciya
01:15 San-Xose (Bol) - Quarani (Par) 0:1
03:30 Progreso (Uru) - Barselona Quayakil (Eka) 0:2
FootballYUJNAYA AМЕRIKA: Оlimpiyskie igri - Kvalifikaciya
02:00 Paragvay U23 - Boliviya U23 2:0
04:30 Braziliya U23 - Urugvay U23 3:1
icon

Şərhlər

icon

Şərh yaz

Adınız:


Məsaj: